GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Aladåbformar 14577018
nr 1457 7018
Aladåbformar
+ 1st kruka, Höganäs. Längd: 19-22cm. Höjd: 20cm
Kondition: slitage, skador, sprickor
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:03:45
1.000 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)